"Jak prosto zrobić dekolt V na drutach" to:

 •  24 strony praktycznej wiedzy o tworzeniu dekoltu V od góry,

 •  zrozumiałe, przejrzyste i dokładne opisy,

 •  zdjęcia, ilustracje i schematy oraz

 •  filmy instruktażowe, które pozwolą Ci na zaprojektowanie i stworzenie dopasowanego do siebie projektu z dekoltem V -  sweterka, bluzeczki, t-shirtu, kardiganu.

E-book w formacie PDF.

Otworzysz go za pomocą darmowego programu Adobe Reader.

45,00 zł

otulamy

04 listopada 2021

'Jak prosto zrobić dekolt V na drutach' - Poradnik dziewiarski

Z tego e-booka dowiesz się:

 • jak właściwie ściągnąć miarę i zaplanować dekolt V,

 • po co i jak wykonać miarodajną próbkę,

 • jak obliczyć oczka do nabrania,

 • ile maksymalnie powinna mieć szerokość tylnej części dekoltu

oraz rękawów, żeby projekt nie zsuwał się z ramion;

 • jak nabierać oczka i gdzie założyć znaczniki;

 • gdzie, jak i kiedy dodawać oczka by uformować dekolt V;

 • jak jednocześnie pracować nad formowaniem dekoltu i reglanami;

 • jak i kiedy mierzyć projekt, żeby uzyskać planowaną głębokość dekoltu.

 

PRZECZYTAJ CO O E-BOOKU PISZĄ RECENZENTKI:

"Ten e-book to prawdziwa kopalnia wiedzy! Moim zdaniem must have zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych w dzierganiu osób. Uważam, że jestem na dość wysokim poziomie, a jednak wiedza zawarta w tym poradniku niejednokrotnie mnie zaskoczyła. Nie zdawałam sobie sprawy, że znajdę w nim tyle przydatnych informacji. Z pewnością po tej lekturze usprawnię swoją dziewiarską pracę i uniknę utraty czasu (i nerwów) w trakcie prucia, które niestety przy dekolcie V zdarzało mi się często. Wszystkie informacje podane są jak na tacy. Jasno, rzeczowo i konkretnie mamy opisane co i w jaki sposób robić, aby nasz dekolt wyszedł taki, jak zaplanowaliśmy. Nie ma tu miejsca na domysły, bo w e-booku znajdziemy też linki do filmików, w których wszystko jest pokazane krok po kroku. Czy może być coś lepszego niż połączenie teorii z praktyką? Moim zdaniem nie. Aż chce się dziergać! Dobra robota Jolu :) "  - Ewelina Czempik @e.czempik

 

"Jeśli ktoś myśli że zrobienie V dekoltu jest trudne to faktycznie jest próbowałam wyszedł mi za głęboki ale to był pierwszy mój raz, teraz gdy przeczytałam poradnik Joli wiem gdzie popełniłam błędy i wiem jak je naprawić. Jola w swoim poradniku bardzo rozjaśniła mi w głowie, nie ma chyba nikogo kto by tak jasno wszystko tłumaczył i to w ojczystym języku. Poradnik jest napisany prosto i zrozumiale nawet dla bardzo początkujących osób. Jest sporo zdjęć, schematów, rozpisek a także odnośników do filmików instruktażowych.

Nie jest to poradnik na jeden konkretny wzór, ale instrukcja krok po kroku jak stworzyć swój wymarzony dekolt v - można dzięki niemu stworzyć wiele wariacji co tylko przyjdzie nam do głowy, w zależności z jakiej włóczki i jakiej grubości drutów będziemy chcieli robić.

Polecam każdemu gorąco" - Dorota Mocek @dorotadorotam

 

"Już jako mała dziewczynka podpatrywałam swoją babcię dziergającą różne cudeńka, wokół której turlały się puchate, kolorowe włóczki. Wtedy też po raz pierwszy wydziergałam swój szalik i czapkę. Po latach wróciłam do drutów i tego magicznego świata, ale pomimo wielu już lat z drutami w ręku i głowy pełnej pomysłów, moją blokadą jest wyliczanie i obliczanie oczek tak, aby miało to ręce i nogi. Dlatego uważam, że eBook - „Jak prosto zrobić dekolt V na drutach” to kolejny must have każdej dziewiarki. Jestem zwolenniczką dokładnej wiedzy i poznawania tajników i metod dziergania i rozwijania się w tej dziedzinie. Z eBooka - "Jak prosto zrobić dekolt V na drutach", wyniosłam wiele ciekawie przedstawionej wiedzy, między innymi jak ważne i potrzebne jest zrobienie próbki i ile taka mała dzianina wnosi do wzoru, czy doskonale napisany słowniczek z angielskimi skrótami, a co dla mnie najważniejsze poznałam kolejną technikę i przybliżenie obliczania i wzoru na piękny dekolt w „serek”. 

 

Co do samego e-booka, jest on pięknie wydany, szata graficzna jest prosta, elegancka i bardzo do mnie przemawiająca. Tekst jest czytelny, zawarte są w nim również pomocne linki z filmikami, które rozwieją każdy dylemat oraz przejrzyste fotografie. Jest on tak napisany, że zarówno początkujące dziewiarki bez problemu dadzą sobie radę  z pierwszym dekoltem w tym kształcie jak i te z latami praktyki nie będą się przy nim nudzić i również wyniosą z tej lektury coś dla siebie. Uważam, że cała rozbudowująca się seria „Jak prosto zrobić…” @otulamy to kompendium wiedzy dziewiarskiej napisane przez świetną dziewczynę z olbrzymią wiedzą w temacie dziergania." - Monika Minesso @crafty_monkey.ch

Strona www stworzona w kreatorze WebWave.