Kurs 'Jak prosto zrobić sweter na drutach' nauczył tysiące Polek jak wykonać sweter na drutach! To poradnik dla początkujących, który tłumaczy z pozoru trudny projekt jakim jest sweter, z języka dziewiarskiego na polski.

To narzędzie, które w zrozumiały dla laika sposób uczy jak skonstruować sweter od góry do dołu, zupełnie bezszwowo i możliwością mierzenia w trakcie tworzenia.

Kurs zawiera 2 e-booki w formacie PDF.

Otworzysz je za pomocą darmowego programu Adobe Reader.

129,00 zł

otulamy

28 października 2021

'JAK PROSTO ZROBIĆ SWETER NA DRUTACH' KURS DZIEWIARSKI

E-book i wzór to narzędzia stworzone specjalnie z myślą o osobach początkujących, które chcą zacząć pracę nad swetrem na drutach, ale zupełnie nie wiedzą jak się do tego zabrać!

Dzięki wiedzy z e-booka z łatwością przyswoisz konstrukcję swetra, dowiesz się jak prosto stworzyć sweter na drutach metodą od góry, poznasz schematy, które będziesz mogla wykorzystać w każdym następnym swetrze, obejrzysz video tutoriale, na których pokazuję, jak wykonać wszystkie kroki. Natomiast wzór So Simple 2.0. pozwoli Ci przećwiczyć zawartą w e-booku wiedzę na konkretnym przykładzie.

Po 4 latach sprzedaży kurs przeszedł ogromną przemianę i został uzupełniony m. in. o RZĘDY SKRÓCONE! 

Dlatego, jeżeli boisz się rzędów skróconych, a chciałabyś w końcu zrozumieć jak się je robi, TO TEN KURS JEST DLA CIEBIE!

 

Na Twoje ręce przekazuję drugie wydanie uzupełnione m.in. o listy materiałów do wydrukowania przed rozpoczęciem prac; dwie wersje swetra (z rzędami skróconymi i bez); wiedzę o tym, jak wyciągnąć jak najwięcej danych z próbki i jak

to przełożyć na projekt oraz mnóstwo schematów, dzięki którym praca będzie jeszcze łatwiejsza.

Dodatkowo czeka na Ciebie wiele wskazówek, podpowiedzi i filmów instruktażowych.

 

Z KURSU DOWIESZ SIĘ:

 • jakich narzędzi i materiałów potrzebujesz do stworzenia swetra,

 • jaką włóczkę wybrać na sweter,

 • jakie włóczki rekomenduję na pierwszy sweter,

 • jak zrobić próbkę i wyciągnąć z niej dane,

 • czym się różni sweter z rzędami skróconymi od tego bez nich,

 • ile oczek nabrać na druty,

 • jak procentowo rozkładają się oczka na przód, tył i rękawy,

 • jak stworzyć dekolt/ golf / podwójnie złożony karczek,

 • jak wykonać rzędy skrócone (dla chętnych),

 • czym są reglany i jak je tworzyć,

 • jak zdjąć oczka rękawów i dodać oczka na podkrój rękawa,

 • jak stworzyć korpus swetra,

 • jak wykonać 3 typy rękawów,

 • jak i kiedy mierzyć sweter,

 • jak bezszwowo zbudować rękawy,

 • jak zamknąć oczka igłą,

 • jak schować nitki,

 • i jak zblokować sweter.

 

 

DLACZEGO WARTO ZAINWESTOWAĆ W E-BOOKA?

- otrzymasz ponad 60 stron wskazówek i praktycznych informacji opisowych i graficznych, dzięki którym bez problemu stworzysz swój pierwszy sweter,

- ten kurs to ogrom mojej wiedzy dziewiarskiej, która pozwoli Ci poukładać sobie wiele kwestii dziewiarskich w głowie,

- masz podane wszystko jak na tacy: linki do drutów, żyłek, włóczek, listy do odhaczania, czy masz wszystko, filmy instruktażowe itd. 

- będziesz miała dostęp do grupy na Facebooku: Jak prosto zrobić sweter na drutach

- zaoszczędzisz czas, który musiałabyś poświęcić na kolejne próby, prucie i szukanie godzinami odpowiedniej wiedzy w sieci.

- dowiesz się, jak wygląda proces powstawania swetra i jedynym co będzie cię ograniczało przy dzierganiu będzie twoja wyobraźnia,

- będziesz cieszyła się własnoręcznie robionym swetrem!

 

WZÓR DZIEWIARSKI "SO SIMPLE SWEATER 2.0."

Sweter tworzy się bardzo szybko, od góry, jedną nitką. Gdy już tylko załapiesz podstawy, spokojnie zrobisz go w kilka wieczorów.

Wzór zawiera aktywne linki, które po kliknięciu przeniosą Cię do filmików pomocniczych.

 

Poziom trudności: łatwy do średnio zaawansowany

Rozmiary: XS (S) M (L) XL (XXL)

Wymiary

Biust: 94 (103) 114 (123) 134 (147) Długość od pachy w dół: 34 (36) 38 (40) 42 (44) Długość rękawa: 68 cm lub dopasowany do Ciebie. Są to wymiary gotowego swetra na podstawie próbki. Sweter jest zaprojektowany z luzem 20 cm. Jeżeli chcesz by Twój sweter był luźniejszy wybierz większy rozmiar, jeżeli bardziej dopasowany wybierz mniejszy rozmiar.

 

Sugerowana włóczka

Fog Gabo Wool (50g/125m): 300 (300) 350 (350) 400 (450-500) g.

 

Sugerowane druty

Druty 5mm oraz 4mm na żyłce. Długości żyłki: 40/60 cm x 1 (na dekolt i rękawy), oraz 80/100cm (do przerabiania całości).

Rozmiary drutów są sugestią. Zrób próbkę i porównaj z moją. Jeżeli dziergasz ciaśniej wybierz większy rozmiar drutów, jeżeli luźniej wybierz mniejszy rozmiar drutów.

 

Inne

18 znaczników:

8 w tym samym kolorze - do zaznaczenia reglanów,

1 do zaznaczenia początku okrążenia - wyróżniający się,

1 do zaznaczenia środka przodu - wyróżniający się,

8 do zaznaczenia rzędów skróconych (najlepiej po 2 w tym samym kolorze do zaznaczenia każdego rzędu skróconego).

Żyłka pomocnicza do przekładania oczek.

Centymetr krawiecki.

Igła dziewiarska.

Nożyczki.

Szydełko (ewentualnie).

 

Próbka

14 oczek x 22 rzędy dżersejem na drutach 5mm = 10 x 10 cm

 

Opinie o kursie:

"Serdecznie polecam ten pakiet wszystkim tym osobom, które chcą nauczyć się robić swetry na drutach. eBook jest napisany prostym językiem, a trudniejsze rzeczy dodatkowo są opatrzone linkiem do filmiku. Dzięki ebookowi zdobędziesz podstawy do tworzenia własnych wzorów. Dużym plusem jest też dedykowana grupa na FB, w której można uzyskać poradę od Autorki i społeczności grupy.W pakiecie jest również gotowy wzór na prosty sweter. Tu także wszystko jest bardzo dobrze objaśnione."

- Gozdy House.

 

"Świetny kurs robienia swetrów. Bardzo prosto, genialnie wytłumaczony sposób dziergania swetrów od góry.E-book zawiera konkretne przykłady np. ile oczek nabrać na dany rodzaj swetra, przy danym rozmiarze i wielkości drutów, ale również pozostawia ogromne pole do popisu, ponieważ sam schemat jest tak przedstawiony, że same możemy go modyfikować w zależności od efektu jaki chcemy osiągnąć :)E-book zawiera odnośniki do filmów na Youtube, na których pokazane są poszczególne etapy powstawania swetra. Dla osób robiących pierwszy raz sweter na drutach jest to duże ułatwienie.Polecam z całego serducha!"

- Klaudia Mikosz.

 

"Moim zdaniem to chyba jedyny e-book w języku polskim, w którym autorka skrupulatnie tłumaczy jak udziergać sweter. Wiedza jest podana w bardzo przystępny i klarowny sposób. Dzięki temu udało mi się stworzyć piękny sweter z włochatej włóczki, która do najłatwiejszych, na początek przygody, nie należy.Dodatkowym atutem jest to, że dzięki zakupie e-booka otrzymujemy również dostęp do wspaniałej grupy na facebooku. Grupa ta obdarowała mnie bardzo dużym wsparciem i pomocą podczas dziergania.Jeśli masz cierpliwość i marzenie o stworzeniu swojego unikatowego swetra, to jest to e-book, który powinien stać się Twoją jedną z pierwszych pomocy.Polecam z całego serducha!"

- Włochata Chmurka.

Strona www stworzona w kreatorze WebWave.