Strona www stworzona w kreatorze WebWave.

E-book i wzór to narzędzia stworzone specjalnie z myślą o osobach początkujących, które chcą zacząć pracę nad swetrem na drutach, ale zupełnie nie wiedzą jak się do tego zabrać!

Dzięki wiedzy z e-booka z łatwością przyswoisz konstrukcję swetra, dowiesz się jak prosto stworzyć sweter na drutach metodą od góry, poznasz schematy, które będziesz mogla wykorzystać w każdym następnym swetrze, obejrzysz video tutoriale, na których pokazuję, jak wykonać bardziej problematyczne kroki. Natomiast wzór pozwoli Ci przećwiczyć zawarta w e-booku wiedzę na konkretnym przykładzie.

 

CZEGO DOWIESZ SIĘ Z E-BOOKA?

- jakich drutów używam do tworzenia swetrów oraz jakie druty i żyłki polecam,

- jaką ilość oczek nabrać na druty i z jakiego schematu korzystam podczas tworzenia swetra,

- jak stworzyć piękny dekolt i golf,

- jak i kiedy zacząć dodawać oczka, żeby powstały rękawy,

- jak długi powinien być raglan,

- jak i kiedy mierzyć sweter,

- jak ściągnąć oczka na rękawy z drutów, by przejść do głównej części swetra,

- jak zrobić główną część swetra,

- jak zrobić rękaw,

- jak wykończyć rękawy i dół swetra,

- jak wybrać włóczkę na sweter,

- z jakich włóczek, ilu motków i na jakich drutach wykonałam swoje swetry

 

DLACZEGO WARTO ZAINWESTOWAĆ W E-BOOKA?

- otrzymasz ponad 40 stron wskazówek i praktycznych informacji opisowych i graficznych, dzięki którym bez problemu stworzysz swój pierwszy sweter,

- poznasz mój schemat nabierania oczek, który wypracowałam metodą prób i błędów, i który sprawdza mi się za każdym razem,

- będziesz miała dostęp do filmików pomocniczych dostępnych jedynie dla osób które zakupiły e-booka,

- będziesz miała dostęp do grupy na Facebooku: Jak prosto zrobić sweter na drutach

- zaoszczędzisz czas, który musiałabyś poświęcić na kolejne próby i prucie,

- dowiesz się, jak wygląda proces powstawania swetra i jedynym co będzie cię ograniczało przy dzierganiu będzie twoja wyobraźnia,

- będziesz cieszyła się własnoręcznie robionym swetrem

 

WZÓR DZIEWIARSKI "SO SIMPLE SWEATER"

Sweter tworzy się bardzo szybko, od góry, jedną nitką.

Gdy już tylko załapiesz podstawy, spokojnie zrobisz go w kilka wieczorów.

Wzór zawiera aktywne linki, które po kliknięciu przeniosą Cię do filmików pomocniczych.

Poziom trudności: łatwy

Wymiary: XS/S, M/L, XL/XXL

Do wykonania swetra potrzebujesz:

- druty nr 9, - żyłki 60 cm i 100/120 cm,

- np. włóczka DROPS AIR,  Drops WISH 

- 5 znaczników,

- igłę dziewiarską,

- kilka metrów włóczki w innym kolorze

- opcjonalnie: szydełko

 

Opinie o kursie:

"Serdecznie polecam ten pakiet wszystkim tym osobom, które chcą nauczyć się robić swetry na drutach. eBook jest napisany prostym językiem, a trudniejsze rzeczy dodatkowo są opatrzone linkiem do filmiku. Dzięki ebookowi zdobędziesz podstawy do tworzenia własnych wzorów. Dużym plusem jest też dedykowana grupa na FB, w której można uzyskać poradę od Autorki i społeczności grupy.W pakiecie jest również gotowy wzór na prosty sweter. Tu także wszystko jest bardzo dobrze objaśnione."

- Gozdy House, 23.03.2020

 

"Świetny kurs robienia swetrów. Bardzo prosto, genialnie wytłumaczony sposób dziergania swetrów od góry.E-book zawiera konkretne przykłady np. ile oczek nabrać na dany rodzaj swetra, przy danym rozmiarze i wielkości drutów, ale również pozostawia ogromne pole do popisu, ponieważ sam schemat jest tak przedstawiony, że same możemy go modyfikować w zależności od efektu jaki chcemy osiągnąć :)E-book zawiera odnośniki do filmów na Youtube, na których pokazane są poszczególne etapy powstawania swetra. Dla osób robiących pierwszy raz sweter na drutach jest to duże ułatwienie.Polecam z całego serducha!"

- Klaudia Mikosz, 13.02.2020

 

"Moim zdaniem to chyba jedyny e-book w języku polskim, w którym autorka skrupulatnie tłumaczy jak udziergać sweter. Wiedza jest podana w bardzo przystępny i klarowny sposób. Dzięki temu udało mi się stworzyć piękny sweter z włochatej włóczki, która do najłatwiejszych, na początek przygody, nie należy.Dodatkowym atutem jest to, że dzięki zakupie e-booka otrzymujemy również dostęp do wspaniałej grupy na facebooku. Grupa ta obdarowała mnie bardzo dużym wsparciem i pomocą podczas dziergania.Jeśli masz cierpliwość i marzenie o stworzeniu swojego unikatowego swetra, to jest to e-book, który powinien stać się Twoją jedną z pierwszych pomocy.Polecam z całego serducha!"

- Włochata Chmurka, 06.04.2020

'JAK PROSTO ZROBIĆ SWETER NA DRUTACH' KURS DZIEWIARSKI

28 października 2021

otulamy

64,00 zł

Kurs zawiera 2 e-booki w formacie PDF.
Otworzysz je za pomocą darmowego programu Adobe Reader.

Kurs 'Jak prosto zrobić sweter na drutach' stał się bestsellerem na ETSY w ciągu pierwszego miesiąca sprzedaży. To poradnik dla początkujących, który tłumaczy z pozoru trudny projekt jakim jest sweter, z języka dziewiarskiego na polski.

To narzędzie, które w zrozumiały dla laika sposób uczy jak skonstruować sweter od góry do dołu, zupełnie bezszwowo i możliwością mierzenia w trakcie tworzenia.