Strona www stworzona w kreatorze WebWave.

Poradnik ma Cię nauczyć jak budować kardigan bezszwowo i być punktem wyjściowym do projektów, które w przyszłości przyjdą Ci do głowy.

Fason kardiganu, na którym bazuję w e-booku to jeden z najgorętszych trendów. Krój oversize, szerokie rękawy, wąskie mankiety. Opadający luźno na biodra i wykończony szeroką plisą. Oczywiście możesz modyfikować go wg własnych potrzeb. Możesz wydłużyć/skrócić rękawy lub korpus swetra, zrobić węższe rękawy, zdecydować się na plisę o zupełnie innym wzorze.

To zostawiam Tobie. Ja nauczę Cię jak zbudować kardigan od góry do dołu, bez zszywania.

Kardigan bez problemu będziesz mogła mierzyć podczas tworzenia, dzięki czemu dopasujesz go idealnie do swoich potrzeb. Jestem przekonana, że do tego poradnika będziesz wielokrotnie wracała. Dlaczego? Ponieważ wyjaśniam w tym odpowiedź na odwieczne pytanie: "ILE TYCH OCZEK NABRAĆ?" i jak to wszystko przeliczyć, żeby Twój sweter był taki jak go sobie zaplanowałaś.

Zobacz co napisały o poradniku Agata, Weronika i Kasia, które miały okazję recenzować e-booka:

Agata o e-booku:

Nie będę ukrywać - na e-booka „Jak zrobić prosto kardigan na drutach” czekałam z niecierpliwością. Dzięki Joli wydziergałam już swoją pierwszą czapkę, sweter i odkryłam, że druty nie są takie straszne! Jeśli chodzi o nowego e-booka i pierwsze wrażenie – WOW. Jak zwykle się nie zawiodłam. Nie jest to typowy „suchy” wzór. Jest dużo zdjęć, schematów, linków do filmików i podstawowej wiedzy czyli coś co baaardzo ułatwia pracę szczególnie początkującym dziewiarkom. Jola mimo tego, że pokazuje krok po kroku jak wykonać kardigan, także daje duże pole do samodzielnego wyboru włóczki czy wielkości drutów. Pokazuje też jak istotne jest wykonanie próbki. Bardzo ważne jest też to, że wykonujemy robótkę metodą „od góry” co pozwala na przymiarki i ewentualne modyfikacje. Teraz każdy, dzięki wskazówkom Joli może wykonać swój własny kardigan z naturalnych materiałów, biorąc udział w akcji #dzierganeniekupowane. Bardzo polecam!

Weronika o e-booku:

Wydaje Ci się, że udzierganie swetra to zadanie niewykonalne, trudne i niemożliwe...? Masz rację! Wydaje Ci się! 😉 Jola w swoim ebooku prowadzi za rękę od początku do końca. Każdy kolejny krok jest najpierw opisany, pokazany na zdjęciach, potem podlinkowany. Wszelkie dodawanie oczek, nabieranie oczek, przerabianie oczek - wszystkiego nauczą Cię filmiki. Wiecie, ten krok mam za sobą, ale... Obliczenie ilości potrzebnych oczek na sweter, schemat przeliczania i tajemnicze słowo o złowrogim brzmieniu REGLAN - wszystko to zostało oswojone 😍 Jolu, świetna robota! Zdjęcia wewnątrz e-booka porywają. Jestem pełna podziwu dla ilości pracy, jakości i dbałości o każdy szczegół. Ta kobieta włożyła w tego e-booka całe swoje serce 👌

Kasia o e-booku:

...na tego e-booka czekałam już odkąd Jola zdradziła nad czym pracuje i nie zawiodłam się ❤️ po przeczytaniu śmiało mogę potwierdzić że kardigan jest PROSTY w dzierganiu jak zresztą głosi tytuł ☺️ przede wszystkim e-book jest uniwersalny, to nie jest taki zwykły wzór, tylko instrukcja jak samemu od podstaw zaplanować i wydziergać swój jedyny, niepowtarzalny i wymarzony kardigan z plisą 🙉 Jola pisze prostym i zrozumiałym językiem, jest sporo zdjęć i schematów, a dodatkowo przy wielu wykorzystywanych technikach są linki do filmików instruktażowych i to jest fantastyczne! Ja jestem wzrokowcem i poza opisem potrzebuje jeszcze daną rzecz zobaczyć 🤭 całość jest oczywiście pięknie estetyczna nawiązująca kolorystyką do kardiganów które już wydziergała Jola ❤️ Niecały miesiąc temu zaczęłam już kolejny raz mój wymarzony kardigan, kolejny raz bo miałam problemy techniczne i było prucie 🙈 e-book zdecydowanie rozjaśnił mi moje wątpliwości.

Jak prosto zrobić kardigan na drutach - Poradnik Dziewiarski

04 listopada 2021

otulamy

79,00 zł

E-book w formacie PDF.
Otworzysz go za pomocą darmowego programu Adobe Reader.

"Jak prosto zrobić kardigan na drutach" to poradnik dziewiarski złożony z 40 stron, dzięki któremu nauczysz się jak w prosty sposób wykonać kardigan reglanowy z plisą. Poradnik jest przeznaczony zarówno dla osób początkujących jak i średnio zaawansowanych. Wszystkie wykorzystane techniki, są opisane, opatrzone zdjęciami, grafiką lub filmami instruktażowymi, a wszystko po to, żebyś nie miała żadnego problemu z zrobieniem swojego PIERWSZEGO KARDIGANU.