otulamy

 

 

 

 

 

Hej! Jestem Jola 

i nauczę Cię jak prosto zrobić sweter na drutach.

 

Musisz o mnie wiedzieć, że wbrew temu co myślą o mnie najbliżsi, jestem bardzo cierpliwa:) i chociaż nigdy siebie o to nie podejrzewałam - mam dar do uczenia innych i sprawia mi to ogromną przyjemność!

 

Jestem też konkretna i nie lubię jak ktoś marnuje mój czas, więc nie chcę marnować również Twojego. Maksymalnie upraszczam, bo lubię proste rozwiązania i takich też uczę. Bo po co tracić czas, kiedy można zrobić coś łatwo, prosto i przyjemnie?

Od zawsze marzyłam o delikatnym, wełnianym swetrze, którym będę mogła się otulić w chłodne dni. Niestety ceny takich swetrów mnie przerażały, więc postanowiłam zrobić sobie taki sama.  Dzisiaj wychodzę naprzeciw dziewczynom takim jak ja, które lubią brać sprawy we własne ręce i chcą się nauczyć jak prosto zrobić sweter na drutach.

Jestem autorką bestsellerowego e-booka: "JAK PROSTO ZROBIĆ SWETER NA DRUTACH", który okazał się strzałem w 10 (!)  i z pomocą którego tysiące dziewczyn stworzyło swoje pierwsze swetry na drutach.

W kursach i wzorach sprzedaję Ci patenty dziewiarskie, dzięki którym dzierganie będzie samą przyjemnością, a to wszystko prostym, nieskomplikowanym językiem i tak przejrzyście jak tylko się da. 

Robienie na drutach jest proste, potrzebujesz jedynie kogoś, kto Ci to wszystko na spokojnie wytłumaczy. Wtedy wchodzę ja :) a  z moimi kursami i wzorami na pewno dasz sobie radę!

Otulam,

Jola

 

Strona www stworzona w kreatorze WebWave.