PRZEJDŹ DO SKLEPU

Co z pakietami?

Jedyny pakiet, który nadal będzie dostępny w sprzedaży przez całe lato to 'PAKIET NA START' - dla totalnie początkujących.

Wszystkie pozostałe pakiety znikną ze sklepu pod koniec czerwca :)

ALE NIE MA TEGO ZŁEGO! MOŻESZ JE TERAZ KUPIĆ 60% TANIEJ!!!

 

KUP 50% TANIEJ

KUP 60% TANIEJ

KUP 50% TANIEJ

KUP 60% TANIEJ

KUP 50% TANIEJ

ZNIKNĄ, ALE (PRAWDOPODOBNIE) WRÓCĄ NA JESIEŃ

Z tym kursem tysiące Polek zrobiło swój pierwszy sweter na drutach i do tej pory jest to mój najlepiej sprzedający się produkt w sklepie, zawiarający ogrom wiedzy, podanej w przystępny dla osoby początkującej sposób. 

Dlaczego zatem zdecydowałam się wycofać go ze sklepu?

Znacie to uczucie, że moglibyście zrobić coś lepiej? Mój wewnętrzny perfekcjonista uznał, że oprawa wizualna potrzebuje liftingu. Planuję też wzór zmienić i wykorzystać do niego inne włóczki. Dlatego pora powiedzieć SO SIMPLE "do widzenia". 

Nie wiem jeszcze jak kurs będzie wyglądał w nowej formie i czy w ogóle będzie kursem, czy wzorem. Dlatego ogromnie zachęcam Was do zakupu kursu, kiedy jeszcze jest dostępny, bo wiem, że ten kurs pozwolił tysiącom osób osiągnąć to co wydawało im się niemożliwe - zrobić sweter na drutach !

Do 16 czerwca kurs będzie można zakupić 60% taniej! 

 

'Jak prosto zrobić sweter na drutach'

Pod koniec czerwca, po 5 latach sprzedaży ze sklepu bezpowrotnie zniknie mój bestsellerowy kurs:

Tak, dobrze widzisz :) Część kursów i wzorów Otulamy idzie na zasłużony odpoczynek. Część znika bezpowrotnie, część przejdzie lifting i wróci do sklepu na jesień (mam taką nadzieję!) 

KUP ZANIM ZNIKNĄ BEZPOWROTNIE!

otulamy

Strona www stworzona w kreatorze WebWave.